Te nu pārfrāzējot jāteic: “Kas var būt ērtāks par šo...” Flīsa kombinezoni – tā ir revolūcija cilvēka labsajūtai. Tajos jūs jūtaties brīvāki par brīvu. Jūsu aktivitāte un kustības nekādi netiek ierobežotas. Beidzot jūs jūtaties silti un mājīgi un priecīgi.

 

 

 

 


SEKO MUMS:

  

 

 

Flīsa kombinezonu kolekcija medniekiem un makšķerniekiem FLISI Win

Flīsa kombinezonu kolekcija medniekiem un makšķerniekiem FLISI Win Flīsa kombinezonu kolekcija medniekiem un makšķerniekiem FLISI Win Flīsa kombinezonu kolekcija medniekiem un makšķerniekiem FLISI Win Flīsa kombinezonu kolekcija medniekiem un makšķerniekiem FLISI Win
Izvēlieties izmēru

Izmēru tabula mednieku kombinezoniem

 

Augums (cm) 158 164 170 176 182 188 194
Miesasbūve M L M L M L M L M L M L M L

 

*- +/- 2cm
Ķermeņa izmēri izmēru tabulās ir sniegti centimetros.

Izmērs:
Cena: 0.00 €
Skaits:

Green Camo

Green Camo

Vareni, veikli, nomaskējušies un vienmēr roku rokā ar veiksmi, tie ir viņi – mednieki un makšķernieki flīsa kombinezonos un jakās ar kamuflāžas rakstiem. Vīri un sievas, kas ir tā saplūduši ar dabu, ka ļauj tai pienākt pavisam tuvu. Turklāt kombinezoni un jakas ir tik siltas un ērtas, ka pat aukstā laikā ļauj ilgi stāvēt nekustoties, kas ir ļoti svarīgi, lai loms vai medījums būtu liels.Vēl labāk, ja zem tiem ir termoveļa. Un kustību brīvība! Iespējams, kāds pat var apdzīt stirnu. Un daudzās kabatas! Var paņemt līdzi vai visu iedzīvi. Komfortam. Bet nav jau noteikti kaut kas jāmedī vai jāķer. Var arī tāpat – vienkārši brīvi justies dabā vai mājās un baudīt dzīvi.

MATERIĀLS:

100 % poliestera mikroflīss, 300 g/m2 – materiāls mīksts, vidēji biezs. Materiāls viegli kopjams, neburzās, nezaudē krāsas spilgtumu. Kombinezonam ir vairākas kabatas – ārējā krūšu kabata, kabatas uz vēdera ar rāvējslēdzēja aizdari, kabatas uz gurna ar lipekļa aizdari.