Te nu pārfrāzējot jāteic: “Kas var būt ērtāks par šo...” Flīsa kombinezoni – tā ir revolūcija cilvēka labsajūtai. Tajos jūs jūtaties brīvāki par brīvu. Jūsu aktivitāte un kustības nekādi netiek ierobežotas. Beidzot jūs jūtaties silti un mājīgi un priecīgi.

 

 

 

 


SEKO MUMS:

  

 

 

Flīsa kombinezonu kolekcija FLISI Cozy Basic Color

Flīsa kombinezonu kolekcija FLISI Cozy Basic Color Flīsa kombinezonu kolekcija FLISI Cozy Basic Color Flīsa kombinezonu kolekcija FLISI Cozy Basic Color Flīsa kombinezonu kolekcija FLISI Cozy Basic Color
Izvēlieties izmēru

Izmēru tabula kombinezoniem

 

Bērni:

Augums (cm) 80 86 92 98 104 110
Miesasbūve           M L

 

Pusaudži:

Augums (cm) 116 122 128 134 140 146 152 156
Miesasbūve M L M L M L M L M L M L M L M L

 

Pieaugušie:

Augums (cm) 158 164 170 176 182 188 194
Miesasbūve M L M L M L M L M L M L M L

 

*- +/- 2cm
Ķermeņa izmēri izmēru tabulās ir sniegti centimetros.

Augums (cm):
Cena: 0.00 €
Skaits:

Sunshine

Lime

Bordo

Pink

Sunshine

Te nu pārfrāzējot jāteic: “Kas var būt ērtāks par šo ...” Flīsa kombinezoni – tā ir revolūcija cilvēka labsajūtai. Tajos jūs jūtaties brīvāki par brīvu. Jūsu aktivitāte un kustības nekādi netiek ierobežotas. Beidzot jūs jūtaties silti un mājīgi un priecīgi. Visapkārt viss kļūst draudzīgāks un smaidīgāks. Kvalitatīvs flīsa audums, rūpīgi šūts ar meistaru rokām, dos jums tik daudz telpas, ka jūsu enerģijai vai mieram patiesi būs, kur likties. Un esiet drosmīgi – ejiet ar flīsa kombinezonu tautās, jo, ticiet vai ne, drīz pat ministri sēdēs (vai jau sēž) savos kabinetos flīsa “lācīšos”. Tik ērti tie ir!

MATERIĀLS:

100 % poliestera mikroflīss, 400 g/m2 – materiāls īpaši mīksts, biezs. Materiāls viegli kopjams, neburzās, nezaudē krāsas spilgtumu.