Te nu pārfrāzējot jāteic: “Kas var būt ērtāks par šo...” Flīsa kombinezoni – tā ir revolūcija cilvēka labsajūtai. Tajos jūs jūtaties brīvāki par brīvu. Jūsu aktivitāte un kustības nekādi netiek ierobežotas. Beidzot jūs jūtaties silti un mājīgi un priecīgi.

 

 

 

 


SEKO MUMS:

  

 

 

FLISI – ērtu, praktisku un stilīgu apģērbu ražotājs

 

 

FLISI ideja


SIA “FLISI” ir jauns apģērbu ražotājs Latvijā. 2011. gadā FLISI sākām strādāt kā ģimenes uzņēmums. Tā kā esam ģimeniski, aktīvi un sportiski cilvēki, biznesa ideja radās pavisam vienkārši – vēlējāmies piedāvāt sev un citiem universālu apģērbu mājai un aktīvai atpūtai, kas būtu brīvs, ērts, komfortabls, ziemā silts un vasarā patīkami atvēsinošs. Tāds apģērbs izrādījās brīvi šūts kombinezons.

 

Ideja tika aizgūta no Skandināvijas, kur lielā cieņā ir ērtums ikdienā un labsajūta vēsajos laika apstākļos. Pēc laika mēs jau nevarējām iedomāties savu ikdienu bez burvīgajiem kombinezoniem.

 

Tā ir pilnīgi jauna filozofija par cilvēka pašsajūtu pasaulē – ķermeņa un gara īpaša brīvības sajūta. Jau vēlāk mēs sapratām, ka šis ir tas gadījums, kad nevis cilvēks vienkārši valkā drēbes, bet drēbes formē (“valkā”) cilvēku, veidojot tā attiecības ar citiem cilvēkiem, jaunu pasaules izjūtu. Tas ir kā apģērbs cilvēka gara ekoloģijai.

Pasaulē šis mazliet jocīgais, netradicionālais apģērba gabals, kas ir labdabīgi jautrs un pasakaini komfortabls, pašlaik veic savu uzvaras gājienu, īpaši Skandināvijas valstīs, Vācijā, ASV, Kanādā un Āzijā. Jau ir mācītāji kombinezonos, biznesmeņi kombinezonos, arī ārsti, pat līgavas un līgavaiņi, nemaz nerunājot par dižo mednieku un makšķernieku cilti.

 

Sava zīmola sauklī esam pateikuši, mūsuprāt, būtisko – “Apģērbi brīvībai un dzīvespriekam”. Tas raksturo mūsu esošo un plānoto apģērbu kolekciju racionālo labumu lietotājiem: “Lai ķermenis un gars justos komfortabli!” un emocionālo ieguvumu: “Lai Tava dzīves izjūta būtu neatkarīga un stilīga!”

Ir vārdi, kas raksturo to “spēka lauku”, kurā mēs domājam par apģērbiem, šujam un dizainējam tos, un tie ir – ērti, praktiski, komfortabli, stilīgi, fanīgi, ar humoru, jautri, dīvaini, brīvi, pamanāmi, neparasti, eksperimentāli, unikāli, atšķirīgi, neatkarīgi, radoši, gaumīgi.

 

FLISI apģērbiem pieder nākotne – pievienojies!

 

Vēlies savā īpašumā FLISI kombinezonu?

Sazinies ar Mums.

 

Kāpēc mums patīk flīsa materiāls?


Mūsu FLISI produkcija ir kvalitatīva – tas ir roku darbs savienojumā ar augstas kvalitātes flīsa materiālu.

 

Mēs nevaram jums nepastāstīt mazliet sīkāk par šo brīnišķīgo materiālu – flīsu.

Flīss (angliski – fleece, kas paradoksālā kārtā nozīmē ‘aitu vilna’, ‘aitāda’) ir rūpnieciski adīts audums, kas, līdzīgi vilnai, ir ļoti silts un izturīgs materiāls, lieliski saglabā ķermeņa siltumu. Flīsu izgudroja tikai 1979. gadā Amerikas tekstilkompānijā “Malden Mills”, un tajā nav pilnīgi nemaz dabiskās vilnas, jo nevienam dabas materiālam atsevišķi nepiemīt visas flīsa brīnumainās īpašības. Starp citu, flīsa izgudrotāji par šo materiālu saņēma Nobela prēmiju.

Sākumā flīss tika domāts ekstrēmo sporta un atpūtas veidu apģērbiem, spectērpiem, armijas kamuflāžas tērpiem, mednieku un makšķernieku apģērbiem, bet tagad tas ir kļuvis ārkārtīgi populārs arī ikdienas apģērbos.

 

No flīsa pagatavotu lietu plusus var uzskaitīt ļoti ilgi. Lūk, daži no tiem:

 • viegls un mīksts;
 • patīkams pieskaroties;
 • elpojošs;
 • elastīgs;
 • efektīvi saglabā siltumu;
 • neabsorbē mitrumu;
 • ātri žūstošs;
 • labi valkājas;
 • nerada alerģijas;
 • silda pat tad, ja ir samircis;
 • viegli kopjams;
 • nezaudē formu pēc mazgāšanas;
 • īpaši biezais flīss piemērots kā virsapģērbs līdz pat –25 ºC salam!!!

Bez tam FLISI kombinezoni pieejami dažādās dzīvespriecīgās krāsās un rakstos.

 

Piedāvājumā ir sieviešu, vīriešu, bērnu kombinezoni un jakas.

Bet ir kas vairāk par šīm īpašībām – tās ir vārdos grūti izsakāmas emocionālas izjūtas, ko piedāvā flīsa kombinezoni un jakas, – drošības, komforta un brīvības prieka sajūtas.

 

Tāpēc mēs mīlam flīsu un drēbes no tā un ticam, ka tās iemīlēsiet arī jūs.