Te nu pārfrāzējot jāteic: “Kas var būt ērtāks par šo...” Flīsa kombinezoni – tā ir revolūcija cilvēka labsajūtai. Tajos jūs jūtaties brīvāki par brīvu. Jūsu aktivitāte un kustības nekādi netiek ierobežotas. Beidzot jūs jūtaties silti un mājīgi un priecīgi.

 

 

 

 


SEKO MUMS:

  

 

 

FLISI jātniekiem un zirgiem

 

Flīsa jakas jātniekiem

 

Flīsa jakas jātniekiem ir siltas un īpaši mīkstas, tās lieliski pieguļ ķermenim. Flīsa materiāls lieliski nodrošina ķermeņa mikroklimatu un neļauj jātniekam pārāk atdzist vai pārkarst.


Tās:

  • pieguļ ķermenim;
  • nodrošina optimālu jātnieka ķermeņa temperatūru;
  • tām ir pagarināta jakas muguras daļa;
  • to kakla aizdare ir paaugstināta;
  • tām ir aizdare ar rāvējslēdzēju;
  • to materiāls neizraisa alerģiju;
  • tās ātri žūst.

Jakas darinātas no 100% poliestera mikroflīsa Polar Everest, 400 g/m².
Uz jakām iespējams izšūt individuālu logo. Komplektā ar jaku var pasūtīt arī siltu un ērtu cepuri.

 

 

 

Segas zirgiem no flīsa

 

Kā zināms, zirga sega vai “dzīvnieka mētelītis” pasargā zirgus no dažādiem nelabvēlīgiem meteoroloģiskiem apstākļiem, neļauj tiem pārlieku pārkarst vai atdzist.
Flīsa materiāla unikālās īpašības ideāli atbilst šiem uzdevumiem. Tas ir viegls un mīksts, elpojošs, elastīgs, efektīvi saglabā siltumu, absorbē lieko mitrumu un lieliski izvada to segas virspusē, ir ātri žūstošs, viegli kopjams, nezaudē formu pēc mazgāšanas.

 

FLISI ražotās flīsa segas zirgiem ir dažādās krāsās un izpildījuma variācijās.
Iesakām izvēlēties greznos Royal Brown, Royal Black, Royal Grey, Royal Bordo toņus. Ticiet – jūsu zirgs izskatīsies karaliski.

 

Pēc jūsu vēlmēm varam uz segas izšūt jūsu vai jūsu kluba logo, vai kādu citu informāciju.


FLISI gatavo arī īpaši greznas zirgu segas, kas paredzētas sacensību uzvarētājiem. 2012. gadā tādas segas tika šūtas vairākām nozīmīgām jātnieku sacensībām.