Te nu pārfrāzējot jāteic: “Kas var būt ērtāks par šo...” Flīsa kombinezoni – tā ir revolūcija cilvēka labsajūtai. Tajos jūs jūtaties brīvāki par brīvu. Jūsu aktivitāte un kustības nekādi netiek ierobežotas. Beidzot jūs jūtaties silti un mājīgi un priecīgi.

 

 

 

 


SEKO MUMS:

  

 

 

Apmaksas kārtība

Pēc pasūtījuma saņemšanas e-pastā (ar norādītiem parametriem pēc izmēru tabulas un vēlamo krāsu), tiek izrakstīts preču priekšapmaksas rēķins. Pēc priekšapmaksas rēķina apmaksas 4-5 darba dienu laikā pasūtījums tiek izgatavots.


Piegāde

Mēs piedāvājam 3 piegādes veidus.

 

1.  FLISI kurjers
Pasūtījuma piegāde Jelgavā BEZ MAKSAS!
Rīga EUR 6.00 par vienību. Piegādes Latvijas teritorijā izmantojot LATVIJAS PASTA pakalpojumus vai MANA PASTA STACIJA terminālu - EUR 3.00  ar PVN.

 

2.  Ar AS LATVIJAS PASTS starpniecību. Pasūtījumu iespējams saņemt pēc izgatavošanas 5-6 darba dienu laikā Jūsu norādītajā LATVIJAS PASTA nodaļā.

 

3.  Piegāde uz Jums tuvāko MANA PASTA STACIJA terminālu (www.pastastacija.lv). Piegāde 1-2 dienu laikā.
Piegādes Latvijas teritorijā izmantojot LATVIJAS PASTA pakalpojumus vai MANA PASTA STACIJA terminālu - EUR 3 ar PVN.

Veicot pasūtījumu pircējam nepieciešams norādīt:

  • vārds, uzvārds;
  • mobilā tālruņa numurs;
  • piegādes veids;
  • ar AS LATVIJAS PASTA starpniecību-piegādes adrese;
  • ar MANA PASTA STACIJA termināla starpniecību – termināla vieta vai numurs.

Neskaidrību gadījumā sazināsimies ar Jums. Piegādes aizkavēšanās gadījumā savlaicīgi ziņosim.


Lietošanas noteikumi

Iepirkšanos www.flisi.lv nosaka LR 2002.gada 28.maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 207 “Noteikumi par distances līgumu”. Tev ir tiesības 14 dienu laikā atgriezt www.flisi.lv iegādāto preci, ja tā neatbilst konkrētajam pasūtījumam vai ir bojāta (par šādu starpgadījumu lūdzam ziņot nekavējoties). Mēs apmainīsim preci pret jaunu vai atgriezīsim samaksāto naudu. Preci atpakaļ pieņemam tikai tad, ja tā nav . lietota, mazgāta vai kā citādi mainījusi savu izskatu kopš nosūtīšanas brīža (Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.pants).