Te nu pārfrāzējot jāteic: “Kas var būt ērtāks par šo...” Flīsa kombinezoni – tā ir revolūcija cilvēka labsajūtai. Tajos jūs jūtaties brīvāki par brīvu. Jūsu aktivitāte un kustības nekādi netiek ierobežotas. Beidzot jūs jūtaties silti un mājīgi un priecīgi.

 

 

 

 


SEKO MUMS:

  

 

 

Padariet savus flīsa vai velūra kombinezonus patiešām personīgus

FLISI piedāvā katram pircējam, kas iegādājas flīsa vai velūra kombinezonus pasūtīt pēc savām vēlmēm izšuvumus uz kombinezona – tie var būt vārdi, teikumi, Jūsu personīgie logo vai moto, emblēmas. Tie var atrasties jebkurā vietā uz kombinezona – uz krūtīm, muguras, kājas, rokas. Par papildus samaksu mēs realizēsim jebkuras Jūsu vēlmes un Jūsu kombinezons kļūs daudz personīgāks.


Pasūtījumus var izdarīt pērkot kombinezonu un aprunājot ar mums Jūsu vēlmes.
Labāk to darīt sazvanoties pa telefonu +371 25422968 vai e-pastu .

 

 

Prezentreklāmai - flīsa pledi, šalles un citas lietas ar korporatīviem uzšuvumiem
FLISI saprot cik liela nozīme uzņēmumiem un iestādēm ir atrast labu prezentreklāmu, lai iepriecinātu savus klientus vai savus darbiniekus svētkos vai kādā nozīmīgā notikumā. Tāpēc FLISI piedāvā sadarbībā ar klientiem ir gatavi pagatavot nelielās partijās dažāda izmēra un forma pledus, šalles, cepurītes un citas radošas izdomas lietas un uz katras no tām uzšūt Jūsu uzņēmuma logo vai novēlējumu, vai vienkārši kādu joku.
Pasūtījumus var izdarīt sazinoties ar mums  pa telefonu +371 20266273 vai e-pastu . Tad jau arī vienosimies par visu, kas Jūsu uzņēmumam vajadzīgs.